Про нас

Фабрика меблів «Комфорт»® розпочала свою діяльність в 1997 році. Це великий шлях новаторства та успіху на меблевому ринку.
Завдяки правильно вибраній керівництвом фабрики стратегії розвитку, забезпечується стабільність і можливість постійно розвивати виробництво.

Головна мета фабрики меблів «Комфорт»® виробництво якісних та сучасних меблів які здатні забезпечити вимоги різних клієнтів. Ми досягли високого рівня якості меблів, завдяки професійному,  злагодженому колективу, впровадженню нових технологій на сучасному обладнанню, а головне велике бажання творити та експериментувати.

Фабрика меблів «Комфорт»® гарантує оптимальне співвідношення ціни та якості. Широкий асортимент меблів постійно оновлюється завдяки креативній роботі наших дизайнерів. Весь колектив фабрики велику увагу приділяє якості продукції, контролюючи виробництво меблів на кожному його етапі.

У виробництві меблів ми використовуємо натуральну деревину та високоякісні, екологічно чисті матеріали вітчизняного та імпортного виробництва. Якість продукції підтверджено сертифікатом відповідності та відповідає вимогам ДСТУ.

Ми запрошуємо до співпраці партнерів і пропонуємо вигідні умови, високу якість продукції та обслуговування.